Heb je het al gehoord? We hebben geweldig nieuws! Bij Scouting Olav lanceren we onze gloednieuwe kledinglijn - een collectie die perfect past bij ons avontuurlijke spirit! 🌟

Introducing… de Olav Hoodie en T-shirt! Ontworpen met liefde en zorg voor al onze jeugdleden, stafleden, oud-leden en iedereen die graag wil stralen in deze unieke outfits. Op de voorkant van elk T-shirt en hoodie pronkt ons prachtige Olav-logo, een unieke combinatie van de Naarder Vestingster met daarin verweven ons scoutingembleem - de Franse lelie en het anker. En op de achterkant? Daar schittert ons geliefde Olav-logo, tussen de bekende witte strepen van onze trots: de OLAV Naarden das. 🌿

Maar hier stopt het niet! Deze kleding is niet alleen een aanvulling op ons speltakuniform, maar kan ook gedragen worden tijdens opkomsten én thuis. Zo kunnen we onze verbondenheid met Scouting Olav overal laten zien!

Wil je ook een stukje Olav-trots in jouw kast? Bestel dan nu via onderstaande link, waar je alle maten en prijzen kunt vinden.

https://forms.gle/N6dKYNLCDEFcUiJA7

Maandelijks wordt er besteld en er is ook altijd wat voorraad in diverse maten beschikbaar Voor vragen en/of opmerkingen neem contact op met Machteld Bolweg